Młodzi zawodnicy szczycieńskiego Płetwala zajmowali czołowe miejsca podczas zawodów pływackich przeprowadzonych na Mazowszu.

W imprezie „Od młodzika do olimpijczyka” zorganizowanej w Warszawie uczestniczyło dwoje szczytnian. Nikola Filipczak rywalizująca w gronie 10-latków zajęła 1. miejsce w wyścigu na 50 m st. grzb. i była druga na 50 m st. klas. 12-letni Iwo Choroszewski uplasował się na 4. pozycji na 100 m st. klas., a w wyścigu na 100 m st. dow. był piąty.

Zawodnicy Płetwala pokazali się z dobrej strony także podczas Drużynowego Wieloboju Dzieci w Łomiankach. Karolina Piechowicz wywalczyła trzy złote medale, Tobiasz Czerniawski zdobył krążek srebrny, a Nikola Filipczak wróciła z medalem brązowym. W klasyfikacji drużynowej Płetwal był w Łomiankach trzeci.