Każdy z młodych judoków szczycieńskiej Gwardii startujących w Arrachion Judo Cup wrócił z turnieju z medalem.

Do Olsztyna pojechało dziesięcioro zawodników Gwardii i żaden z nich nie wrócił bez nagrody. Na najwyższym stopniu podium stawali: Martyna Mróz (52 kg) i Jonasz Krzysztonek (+62 kg) – oboje młodzicy, Radosław Wiciak (62 kg), Wiktor Dodajewski (52 kg), Aleksander Mróz (44 kg), Bartosz Kuklińscy – wszyscy kategoria dzieci. Srebrne medale zdobyli: Zofia Rykowska (42 kg), Mikołaj Żarnoch (35 kg) i Jakub Koźlicki (31 kg) – wszyscy kat. dzieci. Trzecie miejsce zajęła Maja Rykowska (46 kg, dzieci). Trener Tadeusz Dymerski wyróżnił szczególnie Jonasza Krzysztonka, który mimo startu po dłuższej przerwie aż trzy walki wygrał przed czasem. W olsztyńskim turnieju wystąpiło ponad 100 zawodników z 5 klubów.